Odgovorno_s_hranoV letošnjem šolskem letu se je naša šola vključila v mednarodni projekt Odgovorno s hrano.

Namen projekta je predvsem seznanitev učencev (in tudi staršev) s pomenom kupovanja lokalne in sezonske hrane in vključevanje le-te v jedilnik ter spoznati prehranjevalne navade na našem področju.

Ena od dejavnosti, ki jo moramo izvesti, je tudi anketa o prehranjevalnih navadah, ki je ločena za učence in starše.

Če ste nam pripravljeni pomagati pri pridobivanju podatkov za naše področje in s tem za lažje načrtovanje dejavnosti, Vas vljudno naprošamo za 5 minut časa, da rešite spodnjo anketo.

ANKETA ZA UČENCE.

ANKETA ZA STARŠE.

Zahvaljujemo se vsem, ki boste rešili anketo.

Kdor pa želi izvedeti kaj več o težavah, ki se navezujejo na prehranjevalne in nakupovalne navade, pa si lahko prebere tukaj.