Jedilnik – vrtec

Jedilnik za vrtec – enote Pika Nogavička, Vila, Mali Princ, Malček, Peter Pan in Lumpki.

OBVESTILO ZA STARŠE O DIETNI PREHRANI

Spoštovani starši, skladno s priporočili za medicinsko predpisane diete vas vljudno prosimo, da pred začetkom novega šolskega leta pridobite nova veljavna zdravniška potrdila za diete, na podlagi katerih bomo lahko tudi v novem šolskem letu pripravljali prilagojeno dietno prehrano.

SEPTEMBER 2019

V skladu z Uredbo (EU) št. 1169/2011 so alergeni označeni na Katalogu živil in jedi z označenimi alergeni, ki se nahaja na oglasni deski enote ter spletni strani vrtca.

PRIPOROČILA ZA MEDICINSKO INDICIRANE DIETE

V našem zavodu pripravljamo dietno prehrano skladno s priporočili o medicinsko indiciranih dietah. Starše prosimo, da si informacije ter zahtevane obrazce prenesejo in pregledajo preko spodnjih povezav.

Organizator prehrane in zhr
Marko Škofca, univ. dipl. inž. živ. teh.