Spoštovani učenci in starši!

Počitniški oddih se počasi zaključuje. Prvi šolski dan v šolskem letu 2022/23 bo v ČETRTEK, 1. septembra.

Učenci od 6. do 9. razreda se zberete ob 8.20 pred glavnim vhodom v šolo (vhod na predmetni stopnji). Po kratkem pozdravu vas bo razrednik odpeljal v matično učilnico. Z razrednikom boste ostali tri šolske ure, nato pa nadaljevali s peto šolsko uro pouk po urniku. S seboj prinesite šolsko torbo, pisalni pribor, zvezek in copate.

Učenci 2. do 5. razreda se zberete ob 8. uri pred vhodom na razrednji stopnji. Po kratkem pozdravu vas bo razrednik odpeljal v matično učilnico. Z razrednikom boste ostali toliko ur, kot jih imate ta dan na urniku, nato vas bo prevzel učitelj podaljšanega bivanja oz. greste na kosilo ali domov. S seboj prinesite šolsko torbo, pisalni pribor, zvezke in copate.

Učenci Podružnične šole Veliki Podlog pa prav tako ob 8. uri, na asfaltnem igrišču nasproti nove šole, kjer vas bodo prevzeli razredniki in popeljali v nove prostore.

Na prvi šolski dan bo za vse učence organizirana tudi šolska prehrana glede na vaše naročilo, ki ste ga za to šolsko leto oddali konec junija. Učenci za prevzem naročenega kosila potrebujejo čipirane kartice, ki so jih dobili že lansko šolsko leto.

Prvošolci OŠ Leskovec, ki ste razporejeni v 1. a in 1. b, se skupaj s starši zberete na tribuni pred šolo v četrtek, 1. 9. 20221, ob 9.00, prvošolci 1. c ter 1. d pa ob 10. uri.

Prvošolci Podružnične šole Veliki Podlog se skupaj s starši zberete v športni dvorani ob 9.30. Po slovesnem sprejemu, druženju učencev z učiteljicami po razredih in sladkem presenečenju bo za prvošolce prvi šolski dan končan.

RAZREDNIKI V ŠOLSKEM LETU 2022/23:

1. a    Natalija Zalokar in Cvetka Kodrič
1. b    Nataša Račič in Tina Macur