Spoštovani učenci in starši! Počitniški oddih se počasi zaključuje. Prvi šolski dan v šolskem letu 2020/21 bo v TOREK, 1. septembra. Zaradi zagotavljanja vseh ukrepov za preprečevanje širjenja nalezljivih bolezni bomo začetek pouka prvi šolski dan časovno in prostorsko prilagodili.

Učenci od 6. do 9. razreda se zberete ob 7.30 uri na košarkarskem oz. rokometnem igrišču (razredniki vas bodo pričakali na točno določenem mestu, ki bo označeno z napisom). Po kratkem pozdravu vas bo razrednik odpeljal v matično učilnico. Z razrednikom boste ostali tri šolske ure, nato pa nadaljevali s četrto uro pouk po urniku. S seboj prinesite šolsko torbo, pisalni pribor, zvezek in copate.

Učenci 2. in 3. razreda se zberete ob 8. uri na košarkarskem oz. rokometnem igrišču (razredniki vas bodo pričakali na točno določenem mestu, ki bo označeno z napisom). Po kratkem pozdravu vas bo razrednik odpeljal v matično učilnico. Z razrednikom boste ostali toliko ur, kot jih imate ta dan na urniku, nato vas bo prevzel učitelj podaljšanega bivanja. S seboj prinesite šolsko torbo, pisalni pribor, zvezke in copate.

Učenci 4. in 5. razreda se zberete ob 8.30 uri na košarkarskem oz. rokometnem igrišču (razredniki vas bodo pričakali na točno določenem mestu, ki bo označeno z napisom). Po kratkem pozdravu vas bo razrednik odpeljal v matično učilnico. Z razrednikom boste ostali toliko ur, kot jih imate ta dan na urniku, nato vas bo prevzel učitelj podaljšanega bivanja oz. greste na kosilo ali domov. S seboj prinesite šolsko torbo, pisalni pribor, zvezke in copate.

Na prvi šolski dan bo za vse učence organizirana tudi šolska prehrana glede na vaše naročilo, ki ste ga za to šolsko leto oddali konec junija. Učenci za prevzem naročenega kosila potrebujejo čipirane kartice, ki so jih dobili že lansko šolsko leto.

Prvošolci OŠ Leskovec, ki ste razporejeni v 1. a in 1. b, se skupaj s starši zberete na tribuni pred šolo v torek, 1. 9. 2020, ob 9.00 uri, prvošolci 1. c ter 1. d pa ob 10. uri.

Prvošolci Podružnične šole Veliki Podlog se skupaj s starši zberete v športni dvorani ob 9.30 uri.

Po slovesnem sprejemu, druženju učencev z učiteljicami po razredih in sladkem presenečenju bo za prvošolce prvi šolski dan končan.


RAZREDNIKI V ŠOLSKEM LETU 2020/21:

1. a    Alenka Žarn in Tina Macur
1. b    Nataša Račič in Cvetka Kodrič
1. c    Tamara Vardič in Simona Kolman
1. d    Daniela Stamatovič in Martina Arh
1. vp Ina Rožman in Mirjana Marinčič

2. a    Eva Kink Žerjav
2. b    Marta Kink                              6. a    Ana Antolič Miler
2. c    Klavdija Mirt                           6. b    Marko Hren
2. vp Anica Netahly                         6. c    Miha Cerle

3. a    Maša Petan Omejec                                            
3. b    Maja Koritnik                                                     
3. c    Ina Abram                               7. a    Manja Voglar      
3. d    Simona Škvarč                        7. b    Katarina Jordan
3. vp Polona Senica                         7. c    Darja Pleterski

4. a    Meta Fekonja                                            
4. b    Ana Tičar                                8. a    Tatjana Kerin
4. c    Nataša Brodnik Kržan             8. b    Karmen Ančimer Poteko
4. vp Tatjana Longo                         8. c    Tanja Lakner

5. a    Alenka Koretič                     
5. b    Jasmina Mlakar                       9. a    Karmen Žugič
5. c    Petra Kavčič                            9. b    Patricija Vejnović 
5. d    Mateja Lisec                           9. c    Polona Žerjav Horvat

Ravnateljica Jožica Repše