V petek, 22.11.2019, smo imeli  šestošolci tehniški dan. Terma tega dne je bil les. Delavnice so ob prisotnosti razrednikov vodili profesorji in dijaki Srednje lesarske in frizerske šole  Sevnica. Na delavnicah smo izdelovali labirint in aviončke. Dekleta so bila navdušena nad pričeskami, ki so jih oblikovale bodoče frizerke iz tamkajšnje šole. Pri izdelovanju labirinta smo morali biti natančni  in kreativni, predvsem smo morali paziti,  da smo nanašali male količine lepila in da smo plasti enakomerno prilepili skupaj.

Na koncu uspešnega in zanimivega dne smo  še pisno odgovorili na anketna vprašanja. Iz njih je bilo razvidno, da smo se tega dne imeli odlično, saj smo ob  zanimivih delavnicah resnično uživali.

Najbolj smo bili veseli, da smo spretnostno igračo labirint  in aviončke  odnesli domov. Z njimi si bomo popestrili prosti čas in s tem uživali v gibanju.

Učenci 6. razredov