V petek, 14. decembra smo si učenci in učitelji OPB ogledali božično-novoletno predstavo, ki so jo pod mentorstvom Manice Žibret pripravile učenke interesne dejavnosti Radi nastopamo. Te so se za trenutek spremenile v snežinke in nas s petjem, plesom in deklamiranjem  popeljale v čisto pravo zimsko pravljico. Učenke so predpraznične dni v dopoldanskem času polepšale tudi stanovalcem Doma starejših občanov Krško, ki so bili obiska naših učenk resnično veseli.

Zadnje decembrske dni pa so stanovalcem DSO polepšali tudi učenci OPB, ki so za njih ves december pridno izdelovali in ustvarjali praznične voščilnice, v katera smo zapisali naše iskrene želje ob koncu leta.

Hvala učiteljici Manici in vsem učenkam, ki so pripravile tako lep program in s tem poskrbele za prijetno praznično vzdušje. Hvala tudi vsem ostalim učiteljem in učencem OPB, ki so si vzeli čas in prispevali svoj del, da je bil ta december resnično pravljičen.