07 49 04 060
 

Prvi šolski dan

Dragi učenci in starši, počitniški oddih se počasi zaključuje.

Prvi šolski dan v šolskem letu 2018/19 bo v ponedeljek, 3. septembra.

Učenci od 2. do 5. razreda se zberete pred vhodom na razredni stopnji ob 8. uri, kjer vas bodo počakali razredniki in vas odpeljali v matične učilnice. S seboj prinesete copate in šolsko torbo s potrebščinami.

Učenci od 6. do 9. razreda se zberete pred vhodom na predmetni stopnji, prav tako ob 8. uri, kjer vas bodo počakali razredniki in vas odpeljali v matične učilnice. S seboj prinesete copate, pisalni pribor in zvezek.

Učenci od 2. do 9. razreda bodo imeli na ta dan pouk po urniku, za učence od 2. do 5. razreda pa bo organizirano tudi podaljšano bivanje.

Na prvi šolski dan bo za vse učence organizirana tudi šolska prehrana, glede na vaše naročilo, ki ste ga za to šolsko leto oddali  konec junija.

 

Prvošolci OŠ Leskovec se skupaj s starši zberete pred vhodom v šolo na razredni stopnji v ponedeljek, 3. 9. 2018, ob 9. uri,

prvošolci Podružnične šole Veliki Podlog pa se prav tako skupaj s starši zberete pred vhodom v podružnično šolo, ob 10. uri.

Prvošolci potrebščin prvi dan ne potrebujete, prinesite pa šolsko torbico in copate. Po slovesnem sprejemu, kratki predstavi in uvodnih informacijah učiteljic po oddelkih 1. razreda, bo za prvošolce prvi šolski dan končan.

 

RAZREDNIKI V ŠOLSKEM LETU 2018/19:

1. a      Alenka Žarn in Martina Arh
1. b      Nataša Račič in Gordana Šeško
1. c      Tamara Vardič in Tina Macur
1. d      Maja Koritnik in Cvetka Kodrič
1. vp    Ina Rožman in Mirjana Marinčič

 

2. a      Eva Kink Žerjav                                                        6. a      Ana Antolič Miler
2. b      Marta Kink                                                               6. b      Marija Simončič
2. c      Klavdija Mirt                                                             6. c      Tanja Lakner
2. d      Daniela Stamatovič
2. vp    Anica Netahly

 

3. a      Jasmina Klakočer                                                       7. a      Martina Peterlin
3. b      Ina Abram                                                                 7. b    Patricija Vejnović
3. c      Maša Petan Omejec                                                    7. c      Katarina Gerjevič
3. vp    Polona Senica

 

4. a      Ana Tičar                                                                   8. a      Blanka Mladkovič
4. b      Meta Fekonja                                                             8. b      Franci Žibert
4. c      Nataša Brodnik Kržan                                                  8. c      Marjeta Košir
4. vp    Tatjana Longo

 

5. a      Alenka Koretič                                                           9. a      Manja Voglar
5. b      Jasmina Mlakar                                                         9. b      Gregor Germ
5. c      Petra Kavčič                                                              9. c      Karmen Ančimer Poteko