Spoštovani,

zaradi izvajanja gradbenih del na Ulici Anke Salmič, od Okrepčevalnice Arh (Pepi) do Gmajne (odcep za Sejmiško ulico) bo na navedeni cesti več gradbene mehanizacije, gradbenega materiala, jarkov in ostalih neravnin na vozišču in pločnikih, ki so tudi del rekonstrukcije.

Ker je gibanje pešcev, predvsem otrok, na takem območju preveč nevarno smo uredili varno šolsko pot, ki bo potekala iz Gmajne, po cesti do cerkve Sv. Ane in v nadaljevanje do Okrepčevalnice Arh (Pepi) ter v obratni smeri. Pri okrepčevalnici Arh (Pepi) bo začasen prehod za pešce, zaradi vozil, ki bodo dostopala do zapore.

Prosimo, da obvestite starše otrok, ki bodo obiskovali vašo šolo, naj z otroki prehodijo varno šolsko pot, da bodo z njo seznanjeni že pred pričetkom šolskega leta. Prav tako želimo apelirati na starše otrok, katerih hiše se bodo nahajale znotraj zapore, da otroke vsakič pospremijo do začetka varne poti. S tem bodo preprečili, da bi otroci zahajali na gradbišče.

Slikovni prikaz si lahko ogledate tu: Slikovni prikaz.

 

Kontaktni podatki:

Vlado Grahovac (Kostak d.d.)     GSM 031 381 124

Tomaž Koretič (Občina Krško)    GSM 041 919 290

Jože Olovec (KS Leskovec)           GSM 041 357 007