V torek, 5. 6. 2018 je bilo v vrtcu Leskovec pri Krškem, v enoti Vila še posebej razigrano in praznično, saj smo praznovali 8. rojstni dan našega vrtca Vila. Praznično prireditev smo imeli na igrišču za vrtcem, ki smo ga praznično okrasili z baloni. Vsi smo se veselili presenečenja. Na prazničen dan smo otroke presenetili s pevko, go. Alenko Kolman in pujso Pepo, ki sta za otroke pripravili glasbeno-plesno animacijo z naslovom: Pujsa Pepa se predstavi.

Skupaj z njima smo peli in plesali, med drugim tudi “Dinozavrov ples” ter se popeljali s “plesnim vlakom”. Za vrhunec praznovanja smo za otroke pripravili še sladko presenečenje-praznično torto, s katero smo se posladkali. Za zaključek smo gostji smo presenetili tudi mi, v spomin na ta dan, smo jima podarili sliko, ki sta se je zelo razveselili.  Skupaj smo preživeli lep prazničen dan, poln smeha, pesmi in plesa.

Prireditev je bila financirana s pomočjo prostovoljnih prispevkov družin, za kar se jim iz srca zahvaljujemo.

Zapisala: Stanislava Pavkovič