Smučanje:
odhod: 7.15
prihod: 18.00
Spremljevalci: Iztok Pirc, Miha Cerle, Polona Žerjav Horvat, Egon Ivanjšek, Darja Pleterski

Učenci naj imajo topla oblačila (kakšno tudi za rezervo), rokavice, kapo, čelado in brezhibno smučarsko opremo. Šolsko malico bodo vzeli s seboj, naj pa imajo še svojo malico.

Drsanje:
malica: 8.20
odhod: 8.40
prihod: 12.30

Spremljevalci: Katarina Gerjevič, Franci Žibert, Pjerina Hodnik, Manja Voglar, Blanka Mladkovič, Tanja Lakner, Ana Antolič Miler, Marjetka Košir, Gregor Germ

Učenci morajo imeti zimsko obutev in oblačila (rokavice, kape..). Drsali bodo po skupinah. Skupina, ki čaka, bo naredila krajši pohod okoli Term Čatež.

Sankanje:
malica: 8.20
odhod: 8.40
prihod: 12.30

Spremljevalci: Karmen Ančimer Poteko, Tatjana Kerin, Patricija Vejnovič, Robi Fuks, Martina Peterlin

Sankanje bo potekalo na sankališču “Vejar” v Leskovcu. Otroci morajo imeti zimsko obutev in oblačila (rokavice, kape…), tudi kaj za rezervo, ki jo lahko pustijo v šoli. Prav tako prinesejo svoje sani, vreče in podobno ….