07 49 04 060
 

Seznam interesnih dejavnosti v šolskem letu 2015/2016

1. razred

  1. Bralna značka, četrtek, 7.30
  2. Hitro računanje, ponedeljek, 7.30
  3. Logična pošast, ponedeljek, 13.30
  4. Pevski zbor, četrtek, 11.55–12.40
  5. Planinski krožek, ob sobotah po dogovoru
  6. Vzdržljivostni tek, sreda 13.30
  7. Šah, četrtek 13.30

2. razred

  1. Bralna značka
  2. Čebelarski krožek, četrtek, 7.30
  3. Hitro računanje, ponedeljek, 7.30
  4. Logična pošast, ponedeljek, 13.30
  5. Pevski zbor, torek, 11.55–12.40
  6. Planinski krožek, ob sobotah po dogovoru
  7. Tek, sreda, 13.30
  8. Šah, četrtek 13.30

3. razred

  1. Bralna značka, ponedeljek, 5. ura
  2. Čebelarski krožek, četrtek, 7.30
  3. Ekologija
  4. Hitro računanje, ponedeljek, 7.30
  5. Logična pošast, ponedeljek, 13.30
  6. Pevski zbor, torek, 11.55–12.40
  7. Planinski krožek, ob sobotah po dogovoru
  8. Radi nastopamo, sreda, 1. ura
  9. Sinhrono plavanje, torek, 14.30–15.30 ali sreda 15.–16.
  10. Tehniško-naravoslovni krožek, ponedeljek, 1. ura
  11. Tek, sreda, 13.30
  12. Ustvarjanje-šport, ponedeljek, 1. ura
  13. Šah, četrtek 13.30

4. razred

  1. Bralna značka, sreda, 1. ura
  2. Čebelarski krožek, četrtek, 7.30
  3. Ekologija
  4. Gledališki krožek
  5. Hitro računanje, ponedeljek, 7.30
  6. Izdelajmo družabno igro,
  7. Logična pošast
  8. Odbojka – deklice, petek, 1. ura
  9. Pevski zbor, torek, 7. ura
  10. Planinski krožek, ob sobotah po dogovoru
  11. Radi nastopamo, sreda, 1. ura
  12. Tehniško-naravoslovni krožek, Ponedeljek 1. ura
  13. Ustvarjanje-šport, ponedeljek, 1. ura
  14. Ritem vodovodarji, ponedeljek 1. ura
  15. Šah, četrtek 13.30

5. razred

  1. Bralna značka, torek, 4. ura
  2. Čebelarski krožek, četrtek, 7.30
  3. Ekologija
  4. Gledališki krožek
  5. Hitro računanje, ponedeljek, 7.30
  6. Izdelajmo družabno igro
  7. Logična pošast
  8. Odbojka – deklice, petek, 1. ura
  9. Pevski zbor, torek, 7. ura
  10. Planinski krožek, ob sobotah po dogovoru
  11. Radi nastopamo, sreda, 1. ura
  12. Ustvarjalnica, četrtek, 13.00–14.00
  13. Zasveti, sreda, 1. ura
  14. Šah, četrtek 13.30

6. razred

  1. Bralna značka
  2. Čebelarski krožek, četrtek, 7.30
  3. Diabetes, petek, 7.30
  4. Gledališki krožek
  5. Hitro računanje, sreda, 7.30
  6. Likovni krožek
  7. Logična pošast
  8. Logika
  9. Odbojka – deklice, petek, 1. ura
  10. Pevski zbor
  11. Planinski krožek, ob sobotah po dogovoru
  12. Zasveti, sreda, 1. ura
  13. Matematični krožek, ponedeljek, 7. ura
  14. Šah, četrtek 13.30

7. razred

  1. Hitro računanje, sreda, 7.30
  2. Čebelarski krožek, četrtek, 7.30
  3. Diabetes, petek, 7.30
  4. Likovni krožek
  5. Logika
  6. Astronomija, ponedeljek, 8. ura
  7. Bodi zvezda
  8. Bralna značka, po dogovoru
  9. Pevski zbor
  10. Prostovoljci
  11. Multimedijske novice
  12. Robotika, torek, 7. in 8. ura
  13. Gledališki krožek
  14. Planinski krožek, ob sobotah po dogovoru
  15. Šah, četrtek 13.30

8. razred

  1. Hitro računanje
  2. Čebelarski krožek, četrtek, 7.30
  3. Diabetes, petek, 7.30
  4. Likovni krožek
  5. Logika
  6. Astronomija, ponedeljek, 8. ura
  7. Bodi zvezda
  8. Bralna značka
  9. Pevski zbor
  10. Prostovoljci
  11. Multimedijske novice
  12. Robotika, torek, 7., 8. ura
  13. Gledališki krožek
  14. Planinski krožek, ob sobotah po dogovoru
  15. Angleški krožek, četrtek, 7. ura
  16. Matematični krožek, ponedeljek, 6 in 7. ura (od januarja dalje)
  17. Šah, četrtek 13.30

9. razred

  1. Hitro računanje
  2. Čebelarski krožek, četrtek, 7.30
  3. Diabetes, petek, 7.30
  4. Likovni krožek
  5. Logika
  6. Astronomija, ponedeljek, 8. ura
  7. Bodi zvezda
  8. Bralna značka
  9. Pevski zbor
  10. Prostovoljci
  11. Multimedijske novice
  12. Robotika, torek, 7. in 8. ura
  13. Gledališki krožek
  14. Planinski krožek, ob sobotah po dogovoru
  15. Matematični krožek, ponedeljek, 6 in 7. ura (od januarja dalje)
  16. Šah, četrtek 13.30