Skoči na glavno vsebino
07 49 04 060
 

Državno tekmovanje “Kaj veš o prometu?”

Letos je potekalo že 24. državno tekmovanje “Kaj veš o prometu”, ki ga je gostila OŠ Bršljin v Novem mestu. To zaključno tekmovanje je bilo že 47. po vrsti in se je odvijalo v soboto, 30. 5. 2015.

Med kolesarji je občino Krško in seveda tudi OŠ Leskovec pri Krškem zastopal učenec 9.b razreda Martin Božič. Preizkusil se je v treh disciplinah tekmovanja: testiranje iz cestno prometnih predpisih, spretnostno vožnjo na poligonu in vožnjo po mestnih ulicah v okolici šole. Po zbranih rezultatih se je izkazalo, da je Martin Božič med 50-imi kolesarji zasedel odlično 13. mesto. Vse čestitke za njegovo prizadevnost in rezultat.

Občina Krško je med motoristi dobila državnega prvaka (Leon Fišer, dijak ŠC Sevnica-Krško).

Mentor: Franci Žibert

 

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost