Učenke OŠ Leskovec so na področnem prvenstvu v odbojki brez poraza, gladko osvojile prvo mesto in se uvrstile na 1/4 finalni turnir osnovnih šol v Sloveniji.

V prvi tekmi so gladko premagale OŠ Cerklje ob Krki z 2:0 v nizih. V svoji drugi tekmi so z istim rezultatom premagale še OŠ Kostanjevica. Sledilo je 1/2 finale z OŠ Sevnica, kjer so Leskovčanke prav tako osvojile oba niza. Na koncu turnirja so igrale še veliko finale z OŠ Jurija Dalmatina Krško. Leskovčanke so odločno začele in prvi niz gladko dobile. V drugem nizu so malo popustile, vendar na koncu le prevzele pobudo na terenu in postale stare/nove področne prvakinje brez izgubljenega niza.

Za OŠ Leskovec so igrale: Žana Županc, Iva Karolina Dervenkar, Janja Vodopivec, Maja Lukič, Laura Pirc, Katja Volčjak, Jasna Češnjevar in Lea Štefanič.

Športni pedagogi