07 49 04 060
 

Učiteljski zbor

Prvo vzgojno-izobraževalno obdobje

RAZRED/predmet RAZREDNIK/učitelj GOVORILNE URE
PROSTOR

1. a

EVA KINK ŽERJAV
MARTINA ARH

četrtek, 11.55–12.40

četrtek, 11.55–12.40

zbornica

zbornica

1. b LARISA LENART sreda, 11.55–12.35 učilnica 1.b
MARTA KINK sreda, 11.55–12.35 učilnica 1.b
1. c KLAVDIJA MIRT sreda, 7.30–8.00 kabinet pri 1.c
TINA MACUR sreda, 7.30–8.00 kabinet 1.c
1. d

SIMONA KOLMAN

CVETKA KODRIČ

sreda, 11.55–12.40

sreda, 11.55–12.35

učilnica 1.d

učilnica 1.d

1. VP

ANICA NETAHLY

MIRJANA MARINČIČ

sreda, 8.15–9.00

sreda, 8.15–9.00

zbornica

zbornica

2. a MOJCA ULČNIK torek, 8.20–9.05 zbornica
2. b NATAŠA RAČIČ torek, 9.10–10.00 zbornica
2. c TAMARA VARDIČ torek, 10.15–11.00 kabinet pri 2. c
2. d DANIELA STAMATOVIĆ ponedeljek, 9.10–9.55

predprostor šole

2. VP INA ROŽMAN ponedeljek, 8.15–9.00 zbornica
3. a INA ABRAM petek, 11.05–11.40 kabinet RP
3. b MAŠA PETAN OMEJEC petek, 10.10–10.55 kabinet RP
3. c JASMINA KLAKOČER petek, 8.20–9.05 kabinet RP
3. d SIMONA ŠKVARČ četrtek, 10.10–10.55 učilnica 3. d
3. VP POLONA SENICA sreda, 9.10–9.55 zbornica
OPB, DSP, ŠPO EGON IVANJŠEK četrtek, 7.30–8.15 kabinet ŠPO
OPB, DSP ALENKA ŽARN petek, 11.00–11.45 prostor pred 1. b
OPB, TJA, N1A NEJC PLANKAR sreda, 11.00–11.40 zbornica
OPB, DSP DAMJANA MARN četrtek, 10.15–11.00 zbornica
OPB, DSP ALEKSANDRA VOGLAR po dogovoru zbornica
OPB, DSP MANICA ŽIBRET sreda, 11.50–12.35 zbornica
GOS BOJANA ABRAM AVSEC po dogovoru pisarna pomočnice ravnateljice
OPB Vel. Pod. ROMANA DIRNBEK po dogovoru zbornica
OPB VP, DSP

MAJA KORITNIK

VESNA PERIĆ

četrtek, 9.00–9.40

po dogovoru

jedilnica

zbornica

OPB, ŠPO DARINA SVOZILOVA torek, 11.00– 11.45 kabinet plavanja

Drugo vzgojno-izobraževalno obdobje

RAZRED. (UČILNICA)
UČITELJ PREDMET GOVORILNE URE PROSTOR
4. a META FEKONJA  razredni pouk torek, 7.30–8.15 kabinet 4. r
4. b NUŠA TIČAR razredni pouk torek, 10.10–10.55 kabinet 4. r
4. c NATAŠA BRODNIK KRŽAN razredni pouk po dogovoru kabinet 4. r
4. VP TATJANA LONGO razredni pouk po dogovoru zbornica
5. a (5. a) JASMINA MLAKAR razredni pouk po dogovoru učilnica 5. a
5. b (BIO) MATEJA LISEC razredni pouk pondeljek, 9.25–10.05 jedilnica
5. c (GEO) ALENKA KORETIČ razredni pouk sreda, 8.20–9.05 kabinet pri 5. c
5. d (5. d) PETRA ZLATIČ razredni pouk sreda, 8.20–9.05 kabinet 5. d
6. a (FIZ) ANA ANTOLIČ MILER  SLJ, NAR ponedeljek, 11.00–11.45 kabinet FIZ
6. b (TJA3) KATJA ŽIBERT  DKE, ZGO OPB po dogovoru zbornica
6. c (TJA2) MARIJA SIMONČIČ  TJA, knjižničarka ponedeljek, 9.20–10.05 knjižnica

Tretje vzgojno-izobraževalno obdobje

RAZRED (UČILNICA)
UČITELJ PREDMET GOVORILNE URE PROSTOR
7. a (SLJ1) KATARINA GERJEVIČ MAT sreda, 9.20–10.05 kabinet MAT
7. b (TJA1) MARKO HREN TJA sreda, 7.30–8.15 kabinet TJA1
7. c (ZGO) BLANKA MLADKOVIČ ZGO sreda, 11.00–11.45 kabinet SLJ
8. a (SLJ2) MANJA VOGLAR SLJ torek, 11.00–11.45 kabinet SLJ
8. b (LUM) GREGOR GERM LUM, LS četrtek, 10.10–10.55 kabinet LUM
8. c (TIT) DARJA PLETERSKI TIT sreda, 11.00–11.45 kabinet TIT
9. a (MAT1) TATJANA KERIN MAT četrtek, 11.50–12.35  kabinet MAT
9. b (KEM) KARMEN ANČIMER POTEKO KEM, BIO četrtek, 7.30–8.15 kabinet KEM
9. c (MAT2) TANJA LAKNER MAT četrtek, 11.50–12.35 kabinet MAT
  IZTOK PIRC ŠPO po dogovoru kabinet ŠPO
  TANJA CEDILNIK DSP po dogovoru kabinet
  KARMEN ŽUGIČ FIZ ponedeljek, 10.10–10.55 kabinet BIO
  HELENA FELBAR ŽABKAR NAR, OPB petek, 11.00–11.45 kabinet KEM
  MARJETA KOŠIR SLJ četrtek, 11.00–11.45 kabinet SLJ
  MIHA CERLE ŠPO, ŠSP, plavanje torek, 9.20–10.05 kabinet ŠPO
  FRANCI ŽIBERT GEO, DKE ponedeljek, 9.20– 10.05 zbornica
  ROBERT FUKS GUM po dogovoru zbornica
  PJERINA HODNIK TJA, NI sreda, 9.20– 10.05 kabinet TJA
  SANJA VODOPIVEC DSP po dogovoru kabinet DSP
  PATRICIJA VEJNOVIĆ TJA, NI sreda, 9.20– 10.05 kabinet TJA
  DANIELA JANUŠIČ šolska svetovalna služba, socialna delavka po dogovoru kabinet
  VILMA MALEČKAR  DSP, PUT, DNU po dogovoru kabinet
  TANJA MAVSAR POPOVIČ  DSP, PUT po dogovoru kabinet
  MILAN METELKO UBE, ROM, MME, računalnikar sreda, 11.50–12.35 računalnica
  POLONA ŽERJAV HORVAT  ŠPO, ŠSP, ŠZZ petek, 10.10– 10.55 kabinet ŠPO
  DŽENI ROSTOHAR šolska svetovalna služba, izvajalka DSP torek, 8.20–9.05 po dogovoru
  MARINA SOKOLOVIČ knjižničarka ponedeljek, 11.00–12.45 knjižnica
  JASNA RAJER laborantka po dogovoru po dogovoru
  IRENA STROJANŠEK  TJA, OPB ponedeljek, 11.50–12.35 kabinet TJA
  MAJA TRUPI  TJA, N1A petek, 9.10–9.55 zbornica
  MELITA ZAGORC VEGELJ šolska svetovalna služba, psihologinja po dogovoru po dogovoru

 

Pomoč učencem

delavci zaposleni preko javnih del in druge oblike zaposlitve

  Ime in priimek
 1. Karmen Rajer
 2.  Silva Frece
 3. Viktoriya Mircheva
 4. Lejla Andrejaš

 
 
 
Dostopnost