07 49 04 060
 

Interesne dejavnosti

V šolskem letu 2022_23 se lahko učenci od 6. do 9. razreda vključite v naslednje interesne dejavnosti.

Ime in priimek mentorjaNaziv interesne dejavnostiZa razredOpombe
Miha CerleOdbojka4., 5., 6.  deklicepetek, 1. šolska ura
Bojana Abram AvsecKuharska delavnica4.–6.ponedeljek, torek, 13.00 –14.30
Tanja LaknerLogika4.–9. 
Jasmina MlakarEKO krožek5.–7.ponedeljek, 7. uro.
Marko HrenAngleška bralna značka5.–9. 
Patricija VejnovičAngleška bralna značka5.–9.
Pjerina HodnikAngleška bralna značka 5.–9. 
Marija SimončičAngleška bralna značka 5.–9.
Marjetka KoširOtroški parlament5.–9. 
Ana Antolič MilerBralna značka6. 
Katja ŽibretUnesco krožek6.–9.  
Polona Horvat ŽerjavNavijačice6.
7.
ponedeljek, 1. šolska ura
petek, 1. šolska ura
Miha CerleKošarka6., 7. fantječetrtek, 7. šolska ura
Darja PleterskiEko frajerji6.–8. 
Katarina GerjevičMatematični krožek6.–8.priprava na Vegovo tekmovanje
ponedeljek, 1. uro za 8. razrede in
petek 6. uro za 6. in 7. razred
Katarina GerjevičDiabetes6.–9.sreda, 1. uro oz. po dogovoru
Gregor GermLikovni krožek6.–9.
Tanja LaknerMatematični krožek6.–9. 
Marina SokolovičMladi knjižničarji6.–9. 
Robert FuksMPZ 26.–9.
Aktiv ŠPOPriprava na tekmovanja ŠPO6.–9.
Dženi Rostohar, Manja VoglarSlovenščina ima dolg jezik6.–9. 
Manja VoglarBralna značka7.–9. 
Marjetka KoširBralna značka7.–9. 
Mirjana MarinčičGledališki krožek7.–9. 
Tatjana KerinMatematični krožek7.–9.priprava na Vegovo tekmovanje
Tatjana KerinRazvedrilna matematika7.–9. 
Marko HrenAngleški krožek8.priprava na tekmovanje TJA
Karmen Ančimer PotekoPrva pomoč8., 9. 
Blanka MladkovičPriprava na tekmovanje ZGO8., 9.
Pjerina HodnikAngleški krožek9.priprava na tekmovanje TJA
Ana Antolič MilerValeta – plesni program9. 

Učenci od 1. do 5. razreda se o svojih interesnih dejavnostih in prijavah pogovorite z razredniki.

V 5. razredu lahko izbirate med

Ime in priimek mentorjaNaziv interesne dejavnostiOpombe
Bojana Abram AvsecKuharska delavnicaponedeljek, torek, 13.00–14.30
Jasmina MlakarEKO krožekponedeljek, 7. šolska ura
Manica ŽibretRadi nastopamopetek, 1. šolska ura (mala telovadnica)
Miha CerleOdbojkapetek, 1. šolska ura
Maša Petan OmejecPlaninski krožek
Mateja LisecBranje za zabavo
Robert FuksOPZponedeljek, 7. šolska ura
Učitelj TJAAngleška bralna značka
Tanja LaknerLogika
Alenka KoretičEkologija
Marjetka KoširOtroški parlament
Petra ZlatičKolesarski izpit
Zoran ZlatičKolesarski izpit
Jasmina MlakarKolesarski izpit

V 4. razredu lahko izbirate med

Naziv interesne dejavnostiIme in priimek mentorjaTermin izvajanja
Kuharska delavnicaBojana Abram Avsecponedeljek, torek, 13.00–14.30
Kolesarski krožekNejc Plankarsreda, 7.30
Kolesarski krožekMeta Fekonjačetrtek, 7.30
Igre v vodiEgon Ivanjšekpetek, 1. šolska ura
OdbojkaMiha Cerlepetek, 1. šolska ura
Radi nastopamoManica Žibretpetek, 1. šolska ura (mala telovadnica)
Instrumentalni krožekManica Žibretpetek, 6. šolska ura (mala telovadnica)
Kolesarski krožekNataša Brodnik Kržansreda, 1. šolska ura
Angleška bralna značkaIrena Strojanšek
Branje za zabavoMateja Lisec
LogikaTanja Lakner
OPZRobert Fuks
PlavanjeMiha Cerle
Mentorji planinciPlaninski krožek 

V 3. razredu lahko izbirate med

Naziv interesne dejavnostiIme in priimek mentorjaTermin
Naravoslovni krožekHelena Felbartorek, 5. šolska ura
Ustvarjalni krožekMaja Koritniktorek, 5. šolska ura
Poklic je veselja mojga klicManica Žibrettorek, 5. šolska ura
Angleški krožekMaja Menič Stopartorek, 5. šolska ura
FairplayZoran Zlatičtorek, 5. šolska ura
Sinhrono plavanjeDarina Svozilovatorek, 5. šolska ura
Rajalne in gibalne igreJasmina Klakočertorek, 5. šolska ura
ŠportMiha Cerletorek, 5. šolska ura
Klavdija MirtOPZsreda, 7.30
Manica ŽibretRadi nastopamopetek, 7.30 do 8.15 (mala telovadnica)
Mentorji planinciPlaninski krožekpo dogovoru

V 2. razredu lahko izbirate med

Naziv interesne dejavnostiIme in priimek mentorjaTermin
Aktivno v naravoslovjeHelena Felbartorek, 5. šolska ura
Joga za otrokeDamjana Marntorek, 5. šolska ura
PlavanjeDarina Svozilovatorek, 5. šolska ura
Cici vesela šolaEva Kink Žerjavtorek, 5. šolska ura
Angleščina skozi pravljiceLarisa Lenarttorek, 5. šolska ura
Miselne igrarijeSimona Kolmantorek, 5. šolska ura
Ustvarjalni krožekMaja Koritniktorek, 5. šolska ura
Poklic je veselja mojga klicManica Žibrettorek, 5. šolska ura
FairplayZoran Zlatičtorek, 5. šolska ura
Egon IvanjšekGibanjetorek, 5. šolska ura
Klavdija MirtOPZsreda ob 7.30
Manica ŽibretInstrumentalni krožekpetek, 11.55 do 12.40 (mala telovadnica)
Mentorji planinciPlaninski krožekPo dogovoru

V 1. razredu lahko izbirate med

Interesna dejavnostIme in priimek mentorjaTermin
PlezalčekAleksandra Voglarponedeljek, 5. šolska ura
Eko krožekDaniela Stamatovičponedeljek, 5. šolska ura
Mladi ustvarjalciMartina Arhponedeljek, 5. šolska ura
Fit šolarčekNataša Račičponedeljek, 5. šolska ura
EksperimentiTina Macurponedeljek, 5. šolska ura
Pravljična ustvarjalnicaMarta Kinkponedeljek, 5. šolska ura
Aktivno v naravoslovjeHelena Felbarponedeljek, 5. šolska ura
Namizne igreCvetka Kodričponedeljek, 5. šolska ura
Egon IvanjšekGibanjeponedeljek, 5. šolska ura
Tamara VardičOtroški pevski zborsreda, 7.30
Manica ŽibretInstrumentalni krožekpetek, 11.55 do 12.40
(mala telovadnica)
Mentorji planinciPlaninski krožekPo dogovoru
 
 
 
Dostopnost