07 49 04 060
 

Informativni dan – srednje šole in dijaški domovi

Spoštovani devetošolci in devetošolke, spoštovani starši!

Skladno s šolskim koledarjem, bodo letos informativni dnevi za srednje šole in dijaške domove potekali v:

  • petek, 17. februarja 2023, ob 9. in 15. uri ter
  • soboto, 18. februarja 2023, ob 9. uri.

Srednje šole bodo večinoma izvajale informativni dan po zgoraj omenjenem razporedu, nekaj srednjih šol, večinoma tistih, ki ponujajo več programov, pa ima svoj razpored. Predlagamo, da preverite še pri srednjih šolah, ki jih imate namen obiskati.

Učenke in učenci, ki letos zaključujejo 9. razred osnovne šole oz. tisti, ki letos končujejo osnovnošolsko obveznost, bodo namesto pouka imeli možnost sodelovanja na informativnih dnevih (pouka prost dan), v okviru katerih si bodo pridobili informacije o vpisu.

Za dodatne informacije sem dosegljiva:

Želimo, da na informativnih dnevih izveste čim več informacij, ki vam bodo v pomoč pri odločanju kam po končani osnovni šoli.

Lep pozdrav,
Amanda Srpčič
svetovalna delavka
OŠ Leskovec pri Krškem

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost