V Pika Nogavički smo razigrano uživali dni ob tednu otroka. V sodelovanju s širšo in ožjo okolico, smo otrokom pričarali zabavne dopoldneve.

V ponedeljek sta nas je obiskali knjižničarki Melita in Renata iz Valvasorjeve knjižnice Krško, s predstavo Mala miška z velikim srcem.

V torek nas je obiskal g. Kristijan Ilič iz glasbene šole Krško. Vsem otrokom v vrtcu je predstavil glasbilo violina.

Razigrano smo se odpravili v gozd, kjer se prelevimo v vile ter močne velikane in si zgradimo gradove.

V sredo smo se posladkali z jabolčnim zavitkom, za katerega so jabolka naribale naše roke.

Ob koncu tedna nas je obiskal in razveselil otroški pevski zbor naše šole pod vodstvom Roberta Fuksa. Zapeli so nam venček ljudskih in otroških pesmi.

Vsi skupaj smo se zabavali, peli, plesali. Tudi slabo vreme nam ni pokvarilo razpoloženja. Vsi veliki in mali iz Pike Nogavičke  smo veseli in se zahvaljujemo vsem, ki so nam bili pripravljeni podariti razigrane brezskrbne dni.