Pozdravljeni devetošolci, devetošolke in starši,

Ministrstvo za šolstvo je v petek objavilo nove datume glede prijave za srednjo šolo, ki vam jih posredujem v tem sporočilu:

Prijavo za vpis v srednje šole je potrebno oddati do 11. majaPrenos že oddanih prijav bo možen do 16. junija. Vpis v srednje šole bo potekal od 30. junija do 6. julija. Izpiti nadarjenosti za vpis v tiste srednje šole, kjer je to potrebno, se bodo izpeljali v začetku junija.

Kakšno bo stanje prijav na posamezni šoli, programu, bomo torej izvedeli po 11. maju. O tem vas bom tudi sama še obvestila. Poklicala bom tiste učence, kjer bo več prijav kot razpisanih mest.

Kako bomo prijave izpeljali na naši šoli?

Prijave učencev bomo na srednje šole odposlali ta petek, 24. 4. 2020. 

Tisti, ki prijav še niste vrnili na OŠ Leskovec, prosim, da to naredite danes ali jutri – pošljete po navadni pošti. Preverite, če so v obrazcu – na drugi strani spodaj, vsi podpisi: staršev in učenca.

Za vsa vprašanja in pomoč sem na voljo na e-naslovu: melita.vegelj@gmail.com

Po potrebi se bomo slišali tudi po telefonu.

Želim vam uspešen teden in vas prijazno pozdravljam,

Melita Zagorc Vegelj, šolska psihologinja