Prvi dan

Pa smo dočakali ta dan. Pred nami je tridnevna šola v naravi v Osilnici v Hotelu in športnem centru Kovač. Izpred šole smo se odpeljali ob 7. 30. Prvi postanek smo opravili v Kočevju, kjer smo malicali. Po dobrih treh urah in ovinkasti cesti smo prispeli na cilj. Po nastanitvi v sobe, smo imeli okusno kosilo, nato pa smo se razdelili v štiri skupine. Dejavnosti posamezne skupine so bile zelo zanimive. Ogledali smo si življenjski prostor medveda, reko Kolpo ter poti Petra Klepca. Po večerji smo uživali v plesu in gledanju risanke. Želimo vam lahko noč. Mi bomo utrujeni sladko spali.

Učiteljice in učenci prvih razredov

 

Drugi dan

Skozi okno so nas že zjutraj pobožali sončni žarki. Po obilnem zajtrku smo se zbrali na dvorišču pred hotelom, se razdelili v štiri skupine in odšli različnim dogodivščinam nasproti. Ves dan smo uživali v toplem in sončnem vremenu. Utrujeni, a polni vtisov smo brez težav zaspali.

Učiteljice in učenci prvih razredov

 

Tretji dan

Aktivnosti zadnjega dne so v polnem teku. Še kosilo, nato pa dolgaaaa pot domov. Se vidimo okoli 17.00.

Učiteljice in učenci prvih razredov