Vsako leto se v prvem tednu oktobra obeleži teden otroka. Tako bo tudi letos in na naši šoli nas čaka zabavno popoldne za vse otroke. Aktivnosti se bodo dogajale v sredo, 4. 10. 2017, od 15.00 do 17.30.

Najprej, ob 15. uri, bomo imeli na igrišču pred šolo zabavne igre med ekipami (Igre brez meja). Tam se bomo zabavali, razgibali in navijali za svoje prijatelje.

Ob 16. uri pa bomo nadaljevali v naši jedilnici in nekaterih učilnicah, kjer bomo imeli še nekaj ustvarjalnih delavnic, ki se bodo zaključile med 17.00 in 17.30.

(Male klepetulje, lovilci sanj, buče iz papirja, zložljive pošasti, izdelki iz jesenskih listov, kazalke za knjige, ustvarjanje ob knjigi o Goranu Dragiču, namizni tenis, peka piškotov …).