Klemen_in_Patrik_rd_01Pa smo še zadnjič v letošnjem šolskem letu upihnili svečko na torti. Danes sta svoj 3. rojstni dan praznovala naša sončka, Klemen in Patrik.

Najprej smo jima zapeli tri pesmi po njuni izbiri in jima zaželeli lepe želje. Obdarili smo ju s knjižnimi kazali. Na torti sta upihnila svečko, nato pa sta si izbrala plesalca, s katerima sta otvorila ples. Vsi skupaj smo se zavrteli ob poskočnih zvokih in zarajali.

Nato smo se odpravili na igrišče, kjer je Patrik razdelil darilca – presenečenje za otroke. V vrečki so otroci med drugim našli tudi mehurčke, ki so nam popestrili bivanje na igrišču. Zabavali smo se ob pihanju mehurčkov pa tudi ob lovljenju in pokanju le-teh.

Kasneje smo se v družbi otrok vrtca in šole razposajeno igrali na igralih in peskovniku.

Hvala družini Štrojs za vrečke presenečenja in druženje z nami.

SONČKI