Deklice OŠ Leskovec so odigrale 1/4 finalni turnir osnovnih šol v Šoštanju. Naše odbojkarice so se na omenjeni turnir uvrstile kot občinske in področne prvakinje. S tem so si zagotovile še eno športno dopoldne, ki jim je prineslo veliko novih izkušenj. Žal so v dveh srečanjih izgubile, vendar prikazale pravi karakter in veliko odbojkarskega znanja.

V prvi tekmi so igrale z domačinkami in izgubile na 16 in 18 točk. Nato so igrale z ekipo OŠ Braslovče, kjer so naše deklice izgubile šele v sami končnici tekme na 22 in 28 točk.

Potrebno je pohvaliti in čestitati našim športnicam! Še posebej Jasni Češnjevar, Lei Štefanič, Katji Volčjak in Anji Simić, ki zaključujejo z osnovno šolo in so postavile visoko oviro, ki jo bodo poizkušale nove odbojkarske generacije preseči.

OŠ Leskovec: Katja Volčjak, Jasna Češnjevar, Anja Simić, Lea Štefanič, Pia Pirc, Teja Lukič, Čarna Kovačič, Daša Arnšek in Luna Ilievska.

LESKOVEC : Šoštanj
0:2 (16:25, 18:25)

LESKOVEC : Braslovče
0:2 (22:25, 28:30)

 

Športni pedagogi