Ob zaključku I. ocenjevalnega obdobja so se učenci 6. razredov OŠ Leskovec pri Krškem na skupnem srečanju s starši in razredničarkami 6. razredov poglobili v uspeh, ki so ga dosegli v tem ocenjevalnem obdobju. Skupaj s starši in učiteljicami so analizirali uspeh po posameznih predmetih, iskali vzroke za slabši uspeh ter iskali rešitve za izboljšanje le tega.

Vsekakor pa so tudi pohvalili, kar je bilo v tem obdobju dobro in to s prizorčkom Bevkovega Bedaka Pavleka prikazali.

Šestošolci v tem obdobju s cilji učnega načrta poglobljeno spoznavajo dramsko besedilo in radi improvizirajo, igrajo igre vlog. Stašem so za dobrodošlico pripravili tudi gledališki list, kar se za predstavo tudi spodobi. Mentorica in njihova učiteljica Ana Antolič Miler je bila s predstavami vseh šestošolcev zelo zadovoljna .Še najbolj pa so bili navdušeni njihovi starši in nastopajoči sami. To pa se tudi vidi na posnetku.

Prva skupina

Druga skupina