Piskoti_rd_01Danes smo pri Sončkih praznovali Nikin 3. rojstni dan.

V jutranjem krogu smo ji naprej zapeli tri pesmice po njenem izboru, ji voščili z lepimi željami ter jo obdarili z darilcema. Na torti je upihnila svečko, nato pa s prijateljem otvorila ples, kateremu so se pridružili še ostali otroci.

Sledilo je presenečenje, ko se nam je pridružila Nikina babica. Pripravila je testo za piškote. Valjali smo ga, ga mečkali in izrezovali z modelčki. Bili so zelo delavni in hitro napolnili pekače. Ko smo čakali, da se piškoti spečejo, smo se poigrali po kotičkih, nato pa planili na slastne izdelke.

Polni energije smo se odpravili na sprehod in opazovali ptičke, kako pridno zobajo hrano, ki jo polnimo v hišice, ki smo jih naredili.

Preživeli smo pestro dopoldne v prijetnem vzdušju.

Nika je prijatelje obdarila s sladko pozornostjo.

Lepo se zahvaljujemo družini Mežič, da so nam polepšali praznovanje Nike v vrtcu.