Sadna_kupa_rd_01Danes smo imeli pri Sončkih poseben dan, saj je naša Ajda praznovala svoj 3. rojstni dan.

V jutranjem krogu smo ji zapeli tri pesmice po njeni želji. Otroci so ji zaželeli lepe želje in jo obdarili s knjižnima kazaloma. Ogrnjena v princeskino ogrinjalce je ponosno na torti upihnila svečko.

Slavljenka je na naše plesišče povabila svojo prijateljico, s katero sta otvorili ples. Nato pa so se jima pridružili še ostali otroci. Ko smo se dobro ogreli in razgibali, je sledil drugi del praznovanja.

Ker si je Ajda zaželela, da bi si na “njen dan” pripravili sadno kupo, je prinesla v vrtec sadje. S pomočjo ugank smo spoznavali sadje, ga poimenovali, tipali in kasneje tudi okušali. Vsak otrok si je narezal sadje, kateremu smo dodali še malo sladke smetane in vse skupaj okrasili s pisanimi mrvicami. Kako nam je naša sadna kupa teknila!

Ajda je otroke obdarila z vrečko presenečenja, nad katero so bili otroci navdušeni.

Preživeli smo lepo dopoldne in Ajda je bila vesela, da je lahko razveselila svoje prijatelje.

Hvala Ajdini družini za zdrave dobrote in vsa presenečenja, ki jih je pripravila za naše Sončke.