Kaja_2_rd_01Naša Kaja je v naši skupini že drugič praznovala rojstni dan.

V jutranjem krogu smo ji zapeli nekaj pesmi. Na torti je upihnila svečko in zapeli smo jih pesem “Vse najboljše”. Podarili smo ji darilce.

Kaja je z Zojo otvorila ples. Nato pa so se jima pridružili še ostali otroci. V veselih ritmih so zarajali in se poveselili s slavljenko.

Kaja je naši skupini podarila dve knjigi, ki so ju otroci z zanimanjem prelistali.

Kmalu se nam je pridružila še Kajina babica, ki je v košari prinesla testo za “slane ptičke”, jajčni premaz in sir ter čopiče, ki jih je kasneje podarila naši skupini. Otroci so z veseljem svaljkali testo in izdelovali ptičke. Nato so jih premazali z jajčnim premazom in potresli s sirom.

Komaj smo dočakali, da je kuharica spekla naše “ptičke”, ki smo jih zunaj nato pojedli. Kaja pa nas je razveselila še s sladko dobroto.

Družini Zorko in babici Betki se zahvaljujemo za čudovito pripravljeno dopoldne.

Kaja je v njenem dopoldnevu uživala in bila ves čas dobre volje.

Hvala družini Zorko za vse dobrote in podarjeni knjigi, ki ju bodo otroci z veseljem vzeli v roke z naše knjižne police.