V četrtek, 21. 5. 2015, smo sodelovali na Paradi učenja v Krškem.

V programu so našo šolo zastopali: otroški pevski zbor pod vodstvom Klavdije Mirt, mladi folkloristi z vodjo Martino Arh, Ritemvodovodarji z Robertom Fuksom in hip hop plesalke pod vodstvom Polone Žerjav Horvat.

Na stojnici smo potovali po Evropi. Izdelali sončno uro, vrtavko in pogledali na svet s kalejdoskopom. Opravili smo kemijsko analizo prsti. Za obiskovalce stojnice pa smo pripravili presenečenje. Pekli smo vaflje. Učitelji mentorji v delavnicah na stojnici so bili Franci Žibert, Darja Pleterski, Karmen Ančimer Poteko in Edita Gubenšek.

Za nemoteno organizacijo našega nastopa pa so poskrbeli: Maša Petan Omejec, Bojana Abram in Marko Hren.

Z našim sodelovanjem na paradi učenja smo gotovo popestrili dogajanje in pustili pri obiskovalcih lep vtis.

Vsem nastopajočim in mentorjem se iskreno zahvaljujem za sodelovanje, srčnost in pozitivno energijo, ki so jo širili med obiskovalce.

Helena Bizjak