Naša šola je v sredo, 25. 2. 2015, gostila četrtfinalni turnir osnovnih šol v odbojki za starejše deklice. Leskovčanke so se na omenjeni turnir uvrstile brez poraza, preko občinskega in področnega prvenstva.

V prvi tekmi so deklice OŠ Leskovec pred polnimi tribunami morale priznati premoč deklicam iz Braslovč. Sledila je tekma med OŠ Braslovče in OŠ Šoštanj, kjer so Braslovčanke zasluženo zmagale in se uvrstile na polfinalni turnir. V zadnji tekmi turnirja so se naše deklice pomerile še z deklicami iz Šoštanja. V razburljivi tekmi so Leskovčanke klonile šele v sami končnici tekme. Kljub temu je potrebno pohvaliti deklice za športno in požrtvovalno igro.

Za OŠ Leskovec so igrale: Žana Županc, Iva Karolina Dervenkar, Janja Vodopivec, Maja Lukič, Laura Pirc, Katja Volčjak, Jasna Češnjevar, Anja Simić in Lea Štefanič.

ČESTITKE!

Športni pedagogi