hello_kitty_rd_02Julija je že drugo leto v naši skupini in prav tako je pri nas že drugič pričakala svoj rojstni dan.

Ker ima Julija zelo rada glasbo, je v vrtec prinesla glasbene instrumente. Zapeli smo ji pesmice po njeni želji in zraven zaigrali na instrumente. Najbolj se je razveselila pesmice “Vse najboljše”, ki smo jo zapeli v slovenščini in angleščini. Njeno praznovanje smo v glasbenem duhu nadaljevali in si izmenjevali instrumente ter jih poimenovali ter poslušali zvoke vsakega posebej. Juliji je bila najbolj všeč kitara, ki jo je dobila za rojstni dan.

Julija se je razveselila darila, ki ga je prejela od vrstnikov ter na torti “Hello Kitty” upihnila svečko. Za dopolnjena tri leta smo ji poslali tri poljubčke in ji zaželeli dobro počutje v vrtcu.

Julija je odvila paket, v katerem sta se skrivali dve čudoviti knjigi, ki ju je podarila otrokom in jih vedno znova radi prebiramo.