V petek, 17. 10. 2014, je ob 13. uri v učilnici ZGO potekalo 16. tekmovanje iz znanja o sladkorni bolezni. Šolskega tekmovanja se je udeležilo 18 učenk in učencev od 6. do 9. razreda, ki so se redno vsako sredo sedmo šolsko uro in petek prvo šolsko uro z mentorico pripravljali na to tekmovanje. Rezultati so zelo pohvalni. Deset učencev je doseglo bronasto priznanje, za kar jim iskreno čestitam. Ti učenci so:

 • Luka Račič iz 9. a
 • Patricia Kodrič iz 8. b
 • Žana Maruša iz 8. a
 • Anja Gorjup iz 8. c
 • Lea Štefanič iz 8. c
 • Lovro Urbanč iz 9. c
 • Klea Bertole iz 8. b
 • Anja Simić iz 8. b
 • Tjaša Žagar iz 8. c in
 • Katja Volčjak iz 8. c

Na državno tekmovanje, ki bo 22. 11. 2014, so se uvrstili naslednji trije učenci:

 1. Luka Račič iz 9. a
 2. Patricia Kodrič iz 8. b in
 3. Žana Maruša iz 8. a

Vsem učenkam in učencem čestitam za doseženo uvrstitev.

Mentorica:

Katarina Gerjevič