Ta svet je lep,
če nekomu nekaj daš.
Ta svet je lep,
če nekoga rad imaš,
če stisneš roko komu,
ki ga kaj boli.
Ta svet je lep,
če si človek do ljudi.

(Tone Pavček)

 

266 voščilnic. 266 odpiranj ovojnic. 266 nasmehov. In 266 ogretih src …

266 je številka oseb v Domu starejših občanov Krško, katerim bomo v prazničnem času učenci in učitelji podaljšanega bivanja polepšali praznični čas.

V začetku decembra smo z iskricami v očeh in toplino v srcu izdelovali voščilnice po naših najboljših močeh. Prav vsaka voščilnica ima svojo zgodbo, tako kot jo ima vsak izmed nas. Vsaka je unikatna, vsaka je bila narejena z veliko truda in natančnosti, predvsem pa vsaka nosi posebno sporočilo – nekdo misli na osebo, ki bo voščilnico prejela. Pogosto je to vredno veliko več kot veliko darilo, ki nas čaka pod smrečico. Nasmeh, sreča in toplina v srcu so vsa darila, ki vam jih želimo v teh prazničnih dneh!

Učitelji podaljšanega bivanja